Novinky

  Starší informace

 

Remixuj Infinity a vyhraj! - výsledky

Na podzim jsme vyhlásili za spolupráce Dance rádia a firmy K-audio soutěž o remix skladby Understand me. Nyní zde zveřejňujeme výsledky, které byly včera v premieře zveřejněny ve vysílání Dance rádia:

 

 

POS remix number (name)
1 04 Infinity_-_Understand_Me_(Petr_Dvorak)
2 16 Infinity_-_Understand_Me_(Martin_Menousek_X_-_Core_project)
3 01 Infinity_-_Understand_Me_(DJ_Tarabass)
4 20 Infinity_-_Understand_Me_(Radim_Safarik)
5 09 Infinity_-_Understand_Me_(Tomas_Zeman)
6 08 Infinity_-_Understand_Me_(Milan_Ilko_-_Dj_Way)
7 06 Infinity_-_Understand_Me_(Jan_Janik_DJ_JX2)
8 17 Infinity_-_Understand_Me_(Lukas_Mikula_DJ_LMC)
9 14 Infinity_-_Understand_Me_(Milos_Stekly_LocalDJ)
10 21 Infinity_-_Understand_Me_(Jakub_Krupica)
11 11 Infinity_-_Understand_Me_(Filip_Ludvik)
12 12 Infinity_-_Understand_Me_(Jan_Marek)
13 18 Infinity_-_Understand_Me_(Petr_Charvat_PC!)
14 15 Infinity_-_Understand_Me_(Lukas_Urbanik_2_1_MirOrs)
15 10 Infinity_-_Understand_Me_(Slavomir_Mikolaj)
16 03 Infinity_-_Understand_Me_(Lukas_Kasarda_-_DJ_RENSO_REMIX)
17 05 Infinity_-_Understand_Me_(Marek_Grosman_-_Ronny_van_Dale)
18 13 Infinity_-_Understand_Me_(Lukas_Holer)
19 02 Infinity_-_Understand_Me_(Stanislav_Ondrus)
20 19 Infinity_-_Understand_Me_(Petr_Hendrich)
21 07 Infinity_-_Understand_Me_(Tomas_Svoboda)

Blahopřejeme nejen výhercům, ale všem soutěžícím. 1. - 3. pozice, ceny obdrží poštou + 20% sleva na jednorázový nákup v K-audio (kontakt p.Petr Průcha). 4. - 10. pozice 10% jednorázová sleva na nákup v K-audio ( kontakt p.Petr Průcha). První tři výherci jsou v rotaci na Dance rádiu.

Soutěž je tímto ukončena. Děkujeme všem za účast a těšíme se na případné příště zase s vámi.

-Daw- 21.01.2010

Remixuj Infinity a vyhraj! - již ve středu!!

Ahoj všem, vyhlášení proběhne tuto středu (20.1.2010) - live od 16:00 na Dance rádiu. Výsledky a celkové pořadí budou též k nalezení zde a i na stránkách DR.

-Daw- 18.01.2010

Remixuj Infinity a vyhraj! - vyhlášení pořadí

Ahoj všem soutěžícím. Pořadí je už jasné, jen vyhlášení a následné předání cen se malinko zdrželo kvůli vánočním svátkům. Mělo by to nastat už tento týden.

.

Daw- 10.01.2010

Understand me 1.místo na Kiss Publikum

Skladba Understand me se právě umístila na 1.místo na Kissu. Máme z toho velkou radost a gratulujeme tímto Tarabassovi, který skladbu zremixoval v rámci soutěže. Budeme rádi, když skladbu podpoříte hlasíkama na stránkách Kiss rádia.

-Daw- 06.01.2010
Infinity Nova TV

Infinity záznam z TV Nova

V silvestrovské snídani s Novou jsme představili novou skladbu s názvem Reason. Záznam je možno dohledat jak na Infinity YouTube channel tak i na Infinity Facebook page.

-Daw- 31.12.2009
Infinity Nova TV

Infinity na Nově

Ahoj všem. Na Silvestra (31.12.2009) s námi můžete vstávat :-). Budeme ve třičtvrtě na osm nebo-li v 07:45 ve snídani s Novou.

-Daw- 28.12.2009

Remixuj Infinity a vyhraj! - hlasování ukončeno !!

Hlasování pro remixy je ukončeno. Budeme vás informovat o dalším průběhu soutěže.

Daw- 21.12.2009

Remixuj Infinity a vyhraj! - hlasování spuštěno !!

Hlasování a především poslech všech došlých remixů byl již odstartován. POZOR, pokud vám nefungují ukázky, zkuste použít jako webový prohlížeč Internet explorer popřípadě doinstalovat do Firefoxu tento doplněk. Adresa seznamu remixů na webu Danceradia je ZDE.

Daw- 02.12.2009

Remixuj Infinity a vyhraj! - hlasování

Děkujeme všem soutěžícím za zaslání remixů. Sešlo se jich celkem dost. V nejbližší době budou na Dance rádiu umístěny aby bylo možno hlasovat. Hlasovat může každý a bude to formou sms. V každém případě není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. O dalším postupu vás budeme informovat.

Daw- 02.12.2009

Remixuj Infinity a vyhraj! - konec registrace!!

Registrace do soutěže o remix je již ukončena. Nyní mají všichni zúčastnění čas do konce měsíce na odevzdání (odeslání) remixu. Jste-li soutěžící odešlete remix do 30.11.2009 na adresu: remix@danceradio.cz. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na výsledky.

Daw- 01.11.2009

Remixuj Infinity a vyhraj!

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší remix naší nové skladby Understand me. Firma K-audio, dodavatel hudebních nástrojů a techniky je hlavním sponzorem celé soutěže.

Věříme, že se do soutěže zapojí hodně hudebních producentů (i začínajících) a že je to pro ně (Vás) zajímavá příležitost ke zviditelnění. Nemusíte vyhrát a přesto je zde šance, že právě Vámi vytvořený remix nastartuje Vaši hudební kariéru. S Vaším remixem se můžete kdekoliv prezentovat a ty nejlepší kousky rádi podpoříme i my.

 

K-Audio Impex (1990-2009) Za uplynulých 19 let jsme se stali významnou a respektovanou společností mezi distributory hudebních nástrojů. Jsme jednou z nejstarších firem na poli hudebních nástrojů v ČR. Zastupujeme více než dvacet renomovaných značek, jako jsou Akai, Best Service (zvukové banky), Line6, Meinl, Kurzweil, Novation, Eminence, Nord a další. Nabízený sortiment firmy K-Audio Impex je široký, zahrnuje hudební nástroje, ozvučovací, studiovou i DJ techniku a příslušenství všech druhů a značek A-Z. Dodáváme HN, hudební HW a SW pro PC/Mac řadě známých osobností a studií. Instalujeme domácí i velká profesionální studia. Navštivte náš megastore: K-Audio Gong, Kardašovská 669, Praha – Hloubětín a naše stránky www.k-audio.eu (zlomek možné nabídky).

Kontaktní telefon: 284 825 853 Petr Průcha (audio product manager) e-mail: petrprucha@k-audio.cz

 

Cíl soutěže: vytvořit remix skladby Understand me

Ceny: oceněno bude 1 - 10. místo

1.cena = zvuková karta ESI QT-610 + 20% slevový kupon na jednorázový nákup v K-Audio GONG na značky, které dováží (např. Akai, Novation, Kurzweil, Nord atp.)

2.cena = sluchátka Prodipe PRO-580 + 20% slevový kupon na jednorázový nákup v K-Audio GONG na značky, které dováží (např. Akai, Novation, Kurzweil, Nord atp.)

3.cena = mikrofon Prodipe TT-1 + 20% slevový kupon na jednorázový nákup v K-Audio GONG na značky, které dováží (např. Akai, Novation, Kurzweil, Nord atp.)

4.-10. cena = 10% slevový kupon na jednorázový nákup v K-Audio GONG na značky, které dováží (např. Akai, Novation, Kurzweil, Nord atp.)

Zdrojové soubory: zdrojové soubory pro remix jsou k dispozici na stránkách www.danceradio.cz . Přímý odkaz je například ZDE (nutná registrace).

Styl remixu: taneční

Podmínky soutěže: detailní podmínky soutěže naleznete u registrace.

Konec soutěže: poslední remixy budou akceptovány k datu 30.11.2009

Jakékoliv dotazy směřujte na info@skupinainfinity.cz

Partneři podporující soutěž:

www.danceradio.cz

Daw- 16.10.2009

nový single: Understand me

Právě vydáváme nový single Understand me. Obsahuje 4 tracky: Understand me (radio mix), extended verzi a jako bonus na něm naleznete Infinity cover verzi skladby No limit včetně extended mixu. Připravujeme pro vás také producentskou soutěž s názvem: Remixuj Infinity a vyhraj! Podrobnosti zde naleznete již v sobotu.

-Daw- 16.10.2009

Infinity v TV Barrandov (záznam)

Ahoj všem. Záznam vystoupení Infinity v pořadu TV Barrandov je umístěno na Youtube zde. Poděkování patří H.Freedomovi a Milošovi Steklému za nahrání :o).

-Daw- updated 05.10.2009

Infinity v TV Barrandov

Teprve dnes jsme se dozvěděli, že vystoupíme v 17:40 v TV Barrandov. Pořad je live. Kdo budete mít chvilku, nalaďte si TV Barrandov v 17:40 a kromě Infinity bude ještě diskuse a annonce na nedělní večer v Lucerna music baru, kam jak doufáme, všichni dorazíte :-).

-Daw- 01.10.2009

Infinity na UPC Express (záznam)

Ahoj všem. Mno, jak to říct :o) Trochu jsme se spletli a premiéra pořadu Party Service už byla 11.9. Takže 17.9. byla trochu mystifikace. Omlouváme se. Link záznamu pořadu je v oblíbených videích zde .

-Daw- 14.09.2009

Infinity na UPC Express

Ahoj všem, poskytli jsme rozhovor pro televizní pořad Party Service na stanici UPC Express. Vysílat se bude v premiéře ve čtvrtek 17.9. od 23:25. Poté zde bude k dispozici link na Youtube.

-Daw- 07.09.2009
rack

Mini pohled do studia

Množí se dotazy, kde se ptáte jak vyrábíme naše skladby. Popsat všechno od A do Z by bylo asi na dlouho, ale malý náhled, třeba na naše "stroje", můžeme poskytnout.

Infinity hudba vzniká převážně na těchto synthesizers: Virus Ti, Nord Rack 2, Waldorf Pulse (viz obrázek v záhlaví).

 

Virus Ti - virtual analog synth se širokým záběrem možností a zvuků. V našich skladbách hraje všude. Například ve Feel The Drum obsluhuje zvukově sloky (kromě perkusivních zvuků).

Nord Rack 2 - virtual analog synth s razantním zvukem. U téhle věcičky je záběr menší, ale díky větší razanci se prosadí v electro pasážích. Jako příklad lze uvést electro pasáž ve Feel The Drum nebo bass a leads v Get To Know.

Waldorf Pulse - true analog s razantním zvukem. Mnozí by si možná řekli:" K čemu to je, když to umí jen jeden zvuk v jednu chvíli a navíc ještě mono?". Odpověďí může být třeba fakt, že když chceme vyrábět kvalitní hudbu, základem je kvalitní hardware. Pulse je jedním z mála zástupců skutečně analogových synthesizers a na zvuku je to znát. Uslyšíte ho v našich nových skladbách.

Nástrojů máme více, ale tyto výše uvedé jsou srdcem při skládání Infinity hudby.

-Daw- 17.07.2009

Info

Ahoj všem. Malinko jsme se zasekli při jednání s vydavatelem. Pracujeme na nových electro skladbách. Nakoupili jsme nový hardware, tak se můžete těšit na vysledek :o). Kdo je na Facebooku, najde zde pár unofficial lokací. Jednu z nich máme trochu pod patronací my ... zde. Takže pokud preferujete Facebook síť, připojte se :o)

-Daw- 16.07.2009
Dance radio annonce

Parník Dance rádia

1.7.2008 v 16,00 hodin to byl přesně 3 roky kdy Dance rádio spustilo své vysílání. Tento pátek 4.7.2008 proběhnou na palubě parníku TYRŠ velké oslavy třetích narozenin s podtitulem  „RED PARTY“ (návštěvníci by měli mít na sobě něco červeného). Vyplouvá se ve 20,00 hodin z Palackého nábřeží a s mezipřistáním ve 23,55 se popluje do 02,00 hodin. Na všechny gratulanty narozeninového parníku čeká u vstupu welcome dring a malý tekutý dáreček, skvělá taneční hudba, laser show, světelné efekty a ve 23,30 narozeninový ohňostroj. Celou akci bude natáčet televizní štáb a fotit rádiový party fotograf a svou účast přislíbilo i několik známých osobností a novinářů. Večerní plavbou  vás bude provázet slovem a hudbou Luboš Novák a pro zpestření programu zazpívá live Eva Skalická nejen hymnu Dance radia.

Případné rezervace míst na palubu zasílejte na email: parnik@danceradio.cz.

-Daw- 02.07.2008
Infinity Album W.A.Y

CD W.A.Y v prodeji v obchodech

Album W.A.Y si nyní můžete zakoupit v kamenných obchodech po celé ČR včetně sítě Bontonland. Distribuce je pod firmou Panther. V případě, že v obchodě album nenaleznete, mělo by jít objednat. Cena je super, takže neváhejte :-).

-Daw- 07.05.2008
MoS

GTK na MoS rádiu

Super zpráva je, že jedno z nejvýznamnějších tanečních rádií anglické Ministry of Sound rádio zařadilo „Get To Know“ do své rotace.

-Wrz- 07.04.2008

Single Get To Know vychází celosvětově

Single Get To Know je od této chvíle k dispozici na světových mp3 serverech. Lze jej pořídit např. zde. Jako novinka bude single nasazen i do německých, rakouských a švýcarských hitparád, takže držte palečky :-).

-Wrz- 11.03.2008

Single Get To Know na Factory Bootleg monopol

Skladba Get To Know se začala, díky ohlasům posluchačů, téměr pravidelně objevovat v pořadu FBM na Evropě 2. Single se také (jako novinka) objevil v prestižní hitparádě Factory Top 40, tak držte palečky :-).

-Wrz- 01.03.2008

Single Get To Know

Všem děkujeme za hlasíky a to jak v hitparádě na Dance rádiu, tak i třeba na Fajnparty.cz. Jsme moc rádi, že se single líbí. Máme od vás skvělé ohlasy. Všem vám proto děkujeme a zůstaňte s námi i nadále :-).

-Daw- 19.02.2008
GTK

Single Get To Know

Představujeme nový single Get To Know. Stylově se skladba přiklání k současnému electru. Single lze pořídit v digitální podobě na českém hudebním serveru i-legalne.cz. Djs si mohou singl objednat i u nás (kontakt mailem - viz. kontakty). Skladba je ve třech verzích (original, extended dj a shorted). Na i-legalne.cz jsme pro vás umístili také album W.A.Y. Novinku GTK zde obdržíte jako bonus při koupi celého alba.
Singl se brzy objeví i na světových mp3 serverech. V sobotu 9.2. si můžete Get To Know naladit například na rádiu Evropa 2 ve Factory Bootleg Monopol (od 20:00).

-Daw- 06.02.2008

Album W.A.Y v MP3 obchodech

Tak konečně je album možno zakoupit v mp3 obchodech. Od teď můžete získat jednotlivé skladby nebo celé album například na musicload.de nebo junodownload.com.

-Daw- 13.01.2008
LMG

Single LET ME GO 2007

Single Let me go 2007, kde se nachází kromě videa LMG také několik club remixů od různých producentů, je možno získat v mp3 shopech. Ve stejných internetových obchodech bude možno již za několik "řádově" hodin pořídit i album W.A.Y.

-Daw- 17.12.2007
Infinity Album W.A.Y

Album W.A.Y v prodeji !!!

Právě vychází nové album pod rakouskou společností Paranoja Records a vy si ho nyní můžete objednat v „předpremieře“ přímo na stránkách vydavatelství zde (ve fyzické formě). Na premiéru si bohužel budete muset ještě pár týdnů počkat a to z důvodu digitálního prodeje. Album bude možné získat pomocí MP3 obchodů po celém světě.
Současně s deskou také představíme singl Let me go 2007, který bude obsahovat velmi povedené remixy od různých (převážně zahraničních) hudebních producentů (electro, trance, hands-up, club), které dostanou do varu každý club!:-)

-Daw- 10.10.2007

LMG klip v sekci downloads

Klip Let me go jsme v rozumné kvalitě umístili do sekce downloads. A jako bonus už nemusíte při zápisu do guest booku zadávat e-mail, pokud nechcete :-).

-Daw- 19.08.2007
EurodanceWeb

Let me go zastupuje Českou republiku v mezinárodní dance soutěži!

Nabídku poměrně prestižního EurodanceWebu jsme neodmítli :-) a tak se skladba "Let me go" stala zástupcem České republiky v mezinárodní dance soutěži, která je takovou o trochu :-) menší variantou Eurosongu. Hlasovat je možno zde. EurodanceWeb má již několikaletou tradici. Minulý rok například zvítězila skladba Boten Anna (Basshunter). Soupeřem nám je třeba Colonia jako zástupce Chorvatska nebo Infernal (Dánsko) a další. Takže najdete-li chvilku, zahlasujte, předem děkujeme :-).

-Daw- 31.07.2007
Deep dance vol.9

Let me go ve světě

Právě teď, vyšla Let me go na světově uznávané kompilaci série Deep dance. Na deváté řadě se nachází Dj mixy z vybraných světových hitů (Tiesto, Groove Coverage, Cascada, Scooter, ATB, Paffendorf a mnoho dalších). Objednat ji lze třeba zde. V jednání jsou další kompilace.

-Daw- 09.07.2007
Music Box

Video klip Let me go na Music boxu

Let me go klip je už také zařazen pod číslem 3637 do hudební TV Music box. Klip si lze jednoduše nechat zahrát pomocí sms. Zde je malý návod: tvar sms: MBHLAS 3637 , poslat na číslo: 9000915. Pozor tento návod je pouze pro odesílání sms z České republiky. Pro Slovensko platí jiné číslo a jiný tvar sms - viz. stránky Music boxu. Cena za sms poslanou z České republiky je 15Kč a pro Slovensko cca 15Sk.

V případě, že se vám nechce moc čekat, tak můžete využít i tzv. Turbo SMS, která má větší váhu a stojí kolem 40Kč :-).

-Daw- 06.06.2007

UPOZORNĚNÍ !!!

Právě jsme zjistili, že v Norsku existuje taky skupina Infinity a produkuje dost podobný styl (samozřejmě v angličtině). Naše hudba je sice zcela jasně rozpoznatelná (CZ Infinity je spíše dream dance oproti happy dance NOR Infinity), ale můžete narazit na výpis, popřípadě nabídku skladeb třeba na stránkách rádií a potom je těžké se v tom orientovat. Nevíme, kdo vznikl dříve. Norský protějšek má na stránkách nejstarší foto ze září 2006, což by mohlo znamenat, že existují kratší dobu. Víc jsme zatím v "norštině" z jejich webovek nevyčetli :-)

V každém případě situace je taková, že v Evropě jsou teď 2 skupiny Infinity a obě hrají dance :-). Jestli jich neni víc :-))). Uvažujeme proto o oficiální změně názvu z Infinity na "Infinity dance music" popřípadě "CZ Infinity" apod.

Pro začátek orientace uvádíme názvy skladeb z naší desky, která je nyní v masteringovém studiu :

Let me go, Never more, Where are you, Come on, One day, Changes, Mirror, The Day After, Let me go piano, One day piano.

Daw- 22.05.2007

ocko TV

Video klip Let me go na Óčku

Let me go klip bude mít TV premiéru na Óčko TV v pátek 18.5.2007 ve 13:00 hodin v pořadu "Novinky".

-Daw- 16.05.2007
Pulsradio

Let me go opět boduje !!!

Trochu nás překvapuje, že v těchto dnech je LMG druhá v pořadí na francouzském Pulsradiu a dokonce za sebou nechává takové velikány jako např. ATB nebo Armina Van B. Odkaz přímo na hitparádu Pulsu zde .

Z jiného soudku: videoklip LMG bude již brzo nasazen do CZ TVs , tak snad bude mít úspěch :-)

A také moc děkujeme všem, kteří hlasují pro Never more na Dance rádiu :-). Dokonce už 13 týdnů ... :-)

-Daw- 02.05.2007

Video klip

Zdarec všem, již brzo vypustíme konečně CD. Nejdříve však dotočíme klip na Let me go, který se bude natáčet v těchto dnech. Jakmile bude hotov, dáme vědět :-)

-Daw- 23.03.2007
radio Go DEEJAY

Never more na Go Deejay

Skladbu Never more je možno slyšet i na slovenském Go Deejay.

-Daw- 15.03.2007
Fun1

Never more na Fun1

Skladbu Never more je možno slyšet i na Fun1 Station.

-Daw- 15.03.2007

LET ME GO v síni slávy :-)

Super zprávou je, že se Let me go dostala na rádiu Hey až do tzv. síně slávy v Heyparádě, když se umístila 4x za sebou na prvním místě. Děkujeme ještě jednou vám všem za hlasíky :-).

-Daw- 07.03.2007

LET ME GO na Evropě 2

Skladba se občas zjevuje v pořadu FBM (Factory bootleg monopol).

-Daw- 07.03.2007
Dance radio

song Never more na Dance rádiu

Dance rádio začalo hrát skladbu Never more. Skladba se hned v úvodu prosadila na 2 příčku v DR hitparádě a několik týdnů se drží v horní polovině, takže díky vám všem za hlasíky :-))

-Daw- 02.03.2007

LET ME GO na Kissech

Síť rádií (Kiss) právě v těchto dnech nasadila LMG.

-Daw- 05.02.2007

LMG na rádiu HEY už podruhé 1.místo

Ahojík všem :o) Především doufáme, že jste všichni v pohodičce vstoupili do roku 2007. Hned na úvod je super zprávou, že skladba Let me go už po druhý získala 1. místo v posluchačské Heyparádě (a nejenom tam, ale i jinde). Všem vám děkujeme za hlasíky :-).

-Daw- 11.01.2007
radio Helax

LET ME GO na rádiu Helax

Rádio Helax už taky zletmegovatělo :o), takže lidičky v okolí Ostravy, laďte Helax :-)

-Daw- 09.12.2006
radio Zlin

LET ME GO na rádiu Zlín

Rádio Zlín hraje skladbu Fly již delší dobu a nyní můžete slyšet i Let me go. Skladba se brzy objeví v hitparádě rádia Zlín.

-Daw- 09.12.2006
radio HEY

LET ME GO na síti rádií Hey

Na síti rádií Hey se Let me go objeví také od začátku listopadu. Bude také nasazena v hitparádách (Heyparáda), kde nám můžete také poslat hlasy :o) Děkujeme. Ale pozor, zde ji uslyšíte v pomalé verzi :o).

-Daw- 27.10.2006
radio Relax

LET ME GO na rádiu Relax

Let me go můžete slyšet už i na rádiu Relax. Od listopadu je nasazena do hitparády na Relaxu.

-Daw- 27.10.2006
radio Fajn

LET ME GO na síti Fajn rádií !!!

Super zpráva: "Let me go" od nynějška můžete slyšet na Fajnech (Agara, North music atd.) Na rádiu Agara a Hity nás můžete podpořit svými hlasy ve Fajnparádě :o) Na Northu v Hitline online.

-Daw- 21.10.2006
radio Fajn North music

LET ME GO na radiu Fajn North music

Ahojky všem, super zpráva, Let me go už můžete slyšet i na radiu Fajn North music. Skladba hned po nasazení boduje v hitparádě, kde můžete pro ni hlasovat například po internetu: www.northmusic.cz. Všem vám moc děkujeme za hlasy a za přízeň.

-Daw- 10.10.2006
single Let me go

Právě vychází single LET ME GO !!!

Ahojky všem. Single Let me go je venku. Obsahuje 4 tracky: LMG tak, jak ji znáte, LMG v piano verzi tak, jak ji zatím neznáte :o), LMG open disco a samozřejmě nechybí ani DJ verze pro snadnější mixování do setů. Single Let me go je opět určen pro rádia , DJs a další promo účely. Pokud patříte mezi naposledy jmenované, napište nám a singl vám obratem zašleme.

-Daw- 06.10.2006

LET ME GO - No.1 v EURODANCE HITS CHART

Velmi potěšující zpráva pro nás všechny. Let me go byla na konci srpna na 1.místě na prestižní zahraniční hitparádě eurodancehits V dalších vydáních sice klesla na nižší příčky, ale v tuto chvíli opět stoupá. Budeme rádi, když nás podpoříte a zahlasujete pro Let me go. Aktuální žebříček je zde: eurodancehits current chart

-Daw- 22.09.2006

CD Infinity s názvem Infinity (r.2004) je vyprodáno !!!

Poslední kusy se doprodaly právě minulý týden na turné. Reedici neplánujeme. Děkujeme vám všem, kteří jste si naše CD koupili a doufáme, že si počkáte na další CD, na kterém už se usilovně pracuje. Chystáme videoklip a co nevidět vyjde oficiálně promo single Let me go, kde bude několik verzí této skladby včetně emotivní pomalé verze (ukázka je v downloads).

-Daw- 21.09.2006

Infinity LET ME GO boduje na EuroDanceHits a ve Francii

Nestačíme se divit, když nacházíme Let me go na předních příčkách hitparád a to dokonce v zahraničí (viz. odkazy na konci čl.). Let me go je teprve ve fázi dokončování singlu. Dokonce jsme pro vás připravili pianovou verzi. Děkujeme vám všem, kdo nás podporujete a máte nás rádi, my vás máme taky rádi :-) Zde jsou momentálně aktuální odkazy, kde boduje Let me go:

http://charts.eurodancehits.com (zde můžete i zahlasovat :-))

http://charly1300.site.voila.fr (v žebříčku ze 3.září)

-Daw- 19.09.2006

Infinity na rádiu ZET (SK)

Další dobrá zpráva je, že slovenské rádio ZET (www.radiozet.sk) hraje Infinity. V repertoáru rádia jsou skladby Samotná, Anděl atd. již dlouho, ale nyní mezi ně přibyla i skladba Fly, z posledního singlu. Připomínáme, že rádio ZET má pokrytí až do Brna !!!

-Daw- 13.09.2006
radio Go DEEJAY

Infinity na rádiu GO DEEJAY (SK)

Super zpráva je, že nás můžete slyšet i na slovenském rádiu Go Deejay (www.djgo.sk) a dokonce Let me go je tam v době psaní téhle zprávy 8. nejhranější skladbou. Rádio působí v oblasti Trenčína, kde se objevíme mimo jiné taky s právě probíhajícím turné (Bánovce - viz. koncerty). Vysílání je možno poslouchat i po internetu. Dozvěděli jsme se, že si Let me go na rádiu GO DEEJAY často přejete zahrát, takže vám tímto všem děkujeme :o).

-Daw- 12.09.2006

Infinity na FUN1

Ahojky všichni! FUN1 - rádio, které vysílá prostřednictvím kabelové sítě UPC (www.fun1.cz), si oblíbilo naše písničky, takže na něm můžete slyšet naše songy: Fly, Let me go a další...

-Daw- 11.09.2006

Mrzky 2006

Vystoupení v Mrzkách bylo opět velmi příjemným zážitkem. Lidi byli super, takže atmosféra byla výborná. Jeden z fandů poslal krátké video, které zachycuje tamní atmosféru. Naleznete ho v sekci download.

-Daw- 06.09.2006

Vystoupení v Hrdlech se opět přesunulo

Vystoupení na disco v Hrdlech se s konečnou platností přesouvá na 02.09.2006.

-Daw- 08.08.2006

Infinity "LET ME GO" na Dance rádiu

Internetové rádio www.danceradio.cz právě dnes! nasadilo do své rotace skladbu Let me go, kterou pravděpodobně asi nikdo neznáte, protože je to Infinity novinka, která na svůj singl teprve čeká. Chcete-li, můžete na stránce rádia jednoduše zahlasovat o rychlý posun do hitparády :o) Let me go je skladba zpívaná v angličtině a stala se tak prozatím druhou cizojazyčnou věcí Infinity (po Fly).

-Daw- 04.08.2006

stránka:

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Validní XHTML 1.0 Strict!.